ANASAYFA / FX TRADER

FX TRADER 


FIZIKI ISLEM PLATFORMU

FIZIKI ISLEM PLATFORMU


AIFASOFT tarafından geliştirilen, MetaTrader4, MetaTrader5 veya çalışmış olduğunuz fiyat sağlayıcılar ile entegre edilebilir, birden fazla sağlayıcıdan likitide tedarik edip, müşteri grupları ve marjları belirleyerek 5 gün 24 saat ister bilgisayardan ister tablet veya cep telefonu üzerinden işlem yaptırabileceğiniz Fiziki İşlem platformdur.
Daha fazla bilgi içinFX BROKER


FX TRADER® kullanan fiyat sağlayıcıları aracılığıyla likidite tedarik edip, kendi ürün gruplarınızı oluşturun. Müşteri grupları ve marjları belirleyerek ekranlarınızı dağıtın. Yapılan her işlem otomatik olarak fiyat sağlayıcınızdan da hedge edilsin.

MULTIBRIDGE


Birden fazla MetaTrader platformları veya fiyat sağlayıcılarını entegre ederek En İyi Fiyat / Terminal seçenekleriyle likidite akışını yönetin. 

MT4/MT5/FIX API 


MetaTrader platformları sunucunuza sorunsuz bir şekilde kurulur ve fiyatlar semboller ile birlikte platformunuza yapılandırılır. Saniyede binlerce işlem paralel olarak iletilir. Aynı zamanda çalışılan herhangi diğer bir sektör alım satım platformuyla da FIX API kullanılarak FX TRADER ile entegre edilir